Partneri hirdetés

A SMART Telekom Kft. mint a Magyar Telekom hivatalos partnere Telekommunikációs értékesítőt keres Budapest (II., III. kerület), Budaörs, Dunakeszi, Budakalász területére.

Feladatok:

  • a Telekom Partner üzletet személyesen felkereső lakossági és kisvállalati ügyfelek szakszerű, udvarias kiszolgálása (értékesítés, ügyfélszolgálat, panaszkezelés, tanácsadás),
  • a Magyar Telekom mobil, vezetékes és kiegészítő szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése az üzletben.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség, érettségi,
  • számítógépes felhasználói ismeretek.

Képességek:

  • nyitott, empatikus személyiség,
  • siker- és teljesítményorientáltság,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • értékesítői beállítottság,
  • ügyfélcentrikus hozzáállás,
  • nagy munkabírás,
  • stressztűrés,
  • kitartás,
  • fejlődésre való igény.

Előnyt jelent:

  • értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • egy európai nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit nyújtunk:

  • teljesítményorientált jövedelem,
  • stabil szervezeti háttér,
  • folyamatos szakmai és vezetői továbbképzés,
  • családias légkör.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a karrier@smarttelekom.hu címen lehet a munkavégzési hely megjelölésével.