Partneri hirdetés

A Magyar Telekom Nyrt. Személyes ügyfélkapcsolatok igazgatóságának szerződéses partnere, a Mobilker Team Kft. munkatársakat keres nyíregyházi telephelyére területi képviselői (D2D) munkakörbe.

A területi értékesítők egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként jelentős szerepet töltenek be a vállalat tevékenységében, különösen ügyfélszolgálati területen, legfőbb feladatuk ugyanis a lakossági ügyfélkör személyes felkeresése és ajánlataink értékesítése.

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • új előfizetők felkeresése előre egyeztetett időpontokban
  • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés
  • táblagépen történő értékesítés
  • versenytársi aktivitások figyelése a területen, továbbítása a kollégák felé
  • kapcsolattartás a régiós kollégákkal
  • szóróanyagok terjesztése

Jelentkezz, ha van:

  • affinitásod az értékesítés iránt
  • megismerni különböző telekommunikációs szolgáltatásokat és eszközöket
  • minimum középfokú végzettséged
  • számítógépes felhasználói ismereted
  • van kedved ügyfeleket megismerni, valódi ügyfélkapcsolatokat, ügyfélkört kialakítani

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel (telefonos) értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalattal

Jól fogod érezni magad nálunk, ha ilyen vagy:

  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • teljesítmény-orientált
  • dinamikus·
  • ügyfélközpontú

Cserébe lehetőséged lesz:

  • teljesítményarányos fizetést elérni
  • részt venni sales tréningeken
  • digitális és telekommunikációs eszközök használatát és magas szintű operatív támogatást biztosítunk számodra
  • megismerni a magyar telekommunikációs és értékesítési piacot
  • dolgozói mobiltelefon használatára korlátlan hálózaton belüli beszélgetéssel, mobilinternet használattal
  • fiatal és lelkes csapat tagja lenni
  • rengeteg tapasztalatot gyűjteni és számos hosszútávú szakmai kapcsolatot kialakítani

Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

Várjuk fényképes önéletrajzod, az oneletrajz@mobilkerteam.hu e-mail címre, 2017. július 19-ig.