karrier-hero-partner01.jpgkarrier-hero-partner02.jpg
karrier-hero-magenta-bg.png

Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő állás Pécsen, call centerben

Jelentkezési határidő: folyamatos

PécsMagyar Telekom Nyrt. partnere: Rerum Magnum Kft.Teljes munkaidő - Határozatlan idejű

Keressük telefonos értékesítő munkatársainkat, napi 8 órában, a Magyar Telekom meglévő ügyfeleinek felkeresésére, termékek és szolgáltatások telefonos értékesítésére.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése telefonon, a Telekom meglévő ügyfelei részére.
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás.
  • Eszközök, szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek.

Téged várunk a csapatba, ha…

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • érdekel a telekommunikáció, a mindennapjaid része az okostelefon és a tablet használat
  • olyan tevékenységi körben dolgoznál szívesen, ahol lehetőséged van telefonon értékesíteni, ill. személyes kapcsolatot létesíthetsz az ügyfelekkel

Előnyt jelent, ha…

  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen, akár más szektorban is (pl. kereskedelem)
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, akik szívesen osztják meg Veled véleményüket, igényeiket
  • örömet szerez számodra, ha az emberek elképzeléseire megoldást tudsz nyújtani és segítheted őket eligazodni a digitális világ rejtelmeiben

Miért jó velünk dolgozni?

  • 1 munkarendben való, 8:00-16:30 közötti munkavégzés, alkalmazotti jogviszony.
  • teljesítményhez kötött, átlag feletti extra jövedelem (alapbér + jutalék)
  • kiszámítható, biztos munka Magyarország piacvezető telekommunikációs vállalatának partnerénél.
  • folyamatos fejlődési lehetőség.
  • egy fiatalos, dinamikus, lelkes csapat tagja lehetsz, akikre mindig számíthatsz. Stabil céges környezet.
  • a betanulást követően, megfelelő szorgalom és teljesítmény esetén heti pár nap home office lehetőség.

Hol?

  • Pécs

Fényképes önéletrajzzal a következő e-mail-címen: jakab.daniel@partner.telekom.hu

Érdekel? Vágj bele!