Külföldön is felhasználhatom a mobilinternet-csomagokban foglalt adatmennyiséget?
Az EU díjzónában:
A mobilinternet csomagokban foglalt adatmennyiséget külön aktiválás és költség nélkül az EU-ban is úgy használhatod, mintha itthon interneteznél. 4G roaming partnerhálózatainkon pedig nagyobb letöltési sebességet is tapasztalhatsz. A MultiSIM-mel vagy DuoNet kártyával megosztott EU-s internetedet szintén használhatod az EU zónában.
Fontos! Az EU-ban csak a havi díjas csomagodban, valamint a Domino Net internetcsomagokba foglalt adatmennyiséget tudod felhasználni, az egyéb opciókat (pl.: havi díjas előfizetéshez bekapcsolt Diák opciót, Domino feltöltési kedvezményt) nem. Amennyiben elfogyott a díjcsomagodban foglalt internet az EU-ban, vagy Domino előfizetéssel internetezel, akkor válaszd az ExtraNet vagy Domino Net opciókat!
Az EU díjzónán kívüli mobilinternet lehetőségekről itt tájékozódhatsz.
Töltsd le a Telekom alkalmazást és tekintsd meg a felhasználható adatforgalmad:
- az App Store-ból (iPhone-ra és iPad-re) vagy
- a Google Play-ből (androidos telefonra és tabletre).
Fontos! Külföldi tartózkodás esetén ne felejtsd el bekapcsolni a készülékeden az Adatroaming engedélyezését! A bekapcsoláshoz - a készüléked kiválasztása után - ide kattintva találsz segítséget.
Ahhoz, hogy hasznosabb választ adhassunk, szívesen fogadjuk a részletesebb visszajelzést:
Köszönjük a visszajelzésed!