Partneri hirdetés

Az LM Agent Kft. mint a Magyar Telekom Nyrt. partnere munkatársakat keres Dél-Budapest, Tököl és vonzáskörzetében, Szigetszentmiklós és vonzáskörzetében telekommunikációs tanácsadó pozícióba.

Feladatok:

  • a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyes, az ügyfelek lakóhelyén történő értékesítése (mobil, vezetékes, tv, internet),
  • a teljes portfólióra vonatkozó szerződések megkötése,

Követelmények, elvárások:

  • jó problémamegoldó és szervező képesség,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • direkt értékesítési tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem,
  • folyamatosan bővülő ügyfélkör,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • rugalmas munkaidő,
  • fiatalos, vidám, eredményorientált csapat,
  • folyamatos fejlődési lehetőség/szakmai és értékesítői képzéseken való részvétel,
  • kedvezményes mobiltelefon használat,
  • versenyeken való részvételi lehetőség (értékes nyereményekkel).

Az LM Agent Kft. téged is vár a Telekom partnereinek csapatába.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció nevének megjelölésével a toth.janos.kalman@ext.telekom.hu e-mail-címre!