Partneri hirdetés

Debreceni és Hajdúszoboszlói Magyar Telekom Partner üzletünkbe, olyan Üzletvezetőt keresünk, aki fel tudja venni a ritmust Magyarország legnagyobb mobilszolgáltatójának elvárásaival, és képes a kihívásokkal a lehető legrugalmasabban megküzdeni.

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • Az üzlet kereskedelmi céljainak elérése
  • A csapat vezetése, fejlesztése
  • Termékmenedzsment
  • Riportok, kimutatások értelmezése
  • Aktív részvétel a bolt életében

Jelentkezz, ha van:

  • Vezetői/Üzletvezetői tapasztalata van
  • Eredményorientált, határozott fellépésű, vevőközpontú
  • Erős üzleti szemléletű
  • Kreatív és sokoldalú vezető

Szükséges szakmai tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munakvégzés helye:

Debrecen vagy Hajdúszoboszló

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél jelentkezni, juttasd el fényképes önéletrajzod a burai.monika@partner.telekom.hu e-mailcímre, 2017. augusztus 31.-ig.