Partneri hirdetés

A Novala Net Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Értékesítés támogató munkatárs pozícióra.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül
  • Igényfelmérést követően termékeinek ajánlása, értékesítése
  • Aktuális akciókkal kapcsolatos telefonos egyeztetés a passzív ügyfelek körében
  • Termékhasználat-ösztönző, illetve ügyfélmegtartó hívások kezelése
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció

Elvárások:

  • Bátor vagy, kreatív, frappáns és főleg határozott
  • Felhasználói szinten van számítástechnikai ismereted (Office)
  • Ertékesítői attitűddel rendelkezel
  • Problémamegoldó- és együttműködési készséged kiváló

Előnyt jelent:

  • Korábbi telekommunikációs és/vagy telesales területen szerzett értékesítési tapasztalatod van

Amit nyújtunk:

  • Biztos háttér
  • Lehetőségekkel teli munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • A munkaviszony: alkalmazotti, határozatlan időtartamú

A cég rövid jellemzése

A Novala Net Kft. a világpiac vezető szerepet betöltő Telekom Partnere több mint 10 éve. Amennyiben részt szeretnél venni napjaink legnagyobb telekommunikációs cége életében, lakossági ügyfélkörének gondozásában, továbbá próbára szeretnéd tenni szakmai tapasztalatod, kamatoztatni szeretnéd értékesítési tudásodat, akkor jelentkezz erre a pozícióra és légy a jövőnk részese!

Jelentkezés fényképesönéletrajzzal és motivációs levéllel:allas@novalanet.hu