Partneri hirdetés

A Novala Net Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Lakossági telekommunikációs értékesítői pozícióra Budapest (VI., VIII., IX.,), Budaörs területére

Feladatok:

  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, lakossági és üzleti termékek egyaránt.
  • A Magyar Telekom csoport mobil- és otthoni szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése.
  • Az üzletet személyesen felkereső ügyfelek szakszerű, barátságos, konzultatív jellegű kiszolgálása.
  • A szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.

Elvárások:

  • Tettre kész vagy a munkára
  • Kiválóan kommunikálsz személyesen és telefonon egyaránt
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság o Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Nyitott, empatikus személyiség vagy
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Miért jó velünk dolgozni?

  • fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • garantáljuk a korlátlan hálózaton belüli beszélgetést, mobilinternet használatot
  • inspiráló formaruhát viselhetsz

Előnyt jelent:

  • direkt értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok,
  • affinitás a különböző mobil eszközökhöz, technikai újdonságokhoz
  • egy európai nyelv (lehetőleg az angol) társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • A munkaviszony: alkalmazotti, határozatlan időtartamú

A cég rövid jellemzése

A Novala Net Kft. a világpiac vezető szerepet betöltő Telekom Partnere több mint 10 éve. Amennyiben részt szeretnél venni napjaink legnagyobb telekommunikációs cége életében, kisvállalati vagy lakossági ügyfélkörének gondozásában, továbbá próbára szeretnéd tenni sok éves szakmai tapasztalatod, kamatoztatni szeretnéd értékesítési tudásodat, akkor jelentkezz erre a pozícióra és légy a jövőnk részese!

Jelentkezés fényképesönéletrajzzal és motivációs levéllel:allas@novalanet.hu