Partneri hirdetés

A Novala Net Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Üzletvezető pozícióra. Várjuk azoknak a jelentkezését, aki szereti a kihívásokkal teli, pörgős munkát, akinek fontos a stabilitás, a hosszú távú kiszámítható, magas szintű jövedelem!

Feladatok:

  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • Az üzleti és az egyéni értékesítési célok meghatározása, munkatársakkal történő elfogadtatása
  • A tevékenységek és az értékesítési eredmények folyamatos követése napi, heti, havi szinten
  • Az üzletben dolgozók teljesítményének maximalizálása vezetői, coaching, mentorálási és motivációs eszközökkel
  • Az üzlet zavartalan működésének biztosítása és optimalizálása
  • Új munkatársak folyamatos fejlesztése
  • A Magyar Telekom csoport mobil- és otthoni szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés

Elvárások:

Iskolai végzettség

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol alapszint
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Kompetenciák

  • Tulajdonosi szemléletű munkavégzés
  • Személyes értékesítésben szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat (min. 10 fő irányítása)
  • Kiemelkedő egyéni vezetői- és csoport értékesítési eredményeket tud felmutatni
  • Hiteles, következetes, eredményorientált vezető
  • Kreatív, jó szervező, felelősségtudatos, és proaktív személyiség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Nyitottság, empátia, ügyfél centrikusság
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Stressz tűrés, kitartás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettségo
  • Személyes értékesítői tapasztalat
  • Angol társalgási szint

Amit nyújtunk:

  • Teljesítményalapú, kiemelkedő jövedelem
  • Megbecsült, kihívásokkal teli munkakör
  • Munkavégzéshez szükséges infrastruktúra biztosítása
  • Kedvezményes mobil tarifa
  • Folyamatos szakmai és vezetői továbbképzés
  • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
  • Stabil szervezeti háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest és Budaörs kiemelt forgalmú üzletei, bevásárlóközpontokban (Aréna, Westend, Europeum, Lurdy-ház, budaörsi, soroksári Auchan, Petőfi S. utca)
  • A munkaviszony: határozatlan

Jelentkezés fényképesönéletrajzzal és motivációs levéllel:allas@novalanet.hu