Partneri hirdetés

Legyél Telekommunikációs értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Az East-Office Kft, a Magyar Telekom hivatalos partnereként, Telekommunikációs értékesítőt keres debreceni üzletébe.

A értékesítők egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként jelentős szerepet töltenek be a vállalat tevékenységében, különösen ügyfélkiszolgálási területen.

Feladatok:

  • a Telekom Partner üzletet személyesen felkereső lakossági és kisvállalati ügyfelek szakszerű, udvarias kiszolgálása (értékesítés, ügyfélszolgálat, panaszkezelés, tanácsadás)
  • a Magyar Telekom mobil, vezetékes és kiegészítő szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése az üzletben

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • számítógépes felhasználói ismeretek

Képességek:

  • teljesítményorientáltság
  • kiváló kommunikációs készség
  • értékesítői beállítottság
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • nagy munkabírás
  • stressztűrés
  • kitartás
  • fejlődésre való igény

Előnyt jelent:

  • értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • teljesítményorientált jövedelem
  • stabil szervezeti háttér
  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • családias légkör

Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

Várjuk fényképes önéletrajzod, a burai.monika@partner.telekom.hu mail címre.