Partneri hirdetés

Legyél Üzletvezető a Magyar Telekom hivatalos Partnereinél!

Új kollégából üzletvezető? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél üzletveztői munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár Bereg megyei, Magyar Telekom Partner üzleteinkbe, olyan ÜZLETVEZETŐKET keresünk, aki fel tudja venni a ritmust Magyarország legnagyobb mobilszolgáltatójának elvárásaival, és képes a kihívásokkal a lehető legrugalmasabban megküzdeni.

FELADATOK:

  • az üzlet kereskedelmi céljainak elérése
  • a csapat vezetése, fejlesztése
  • termékmenedzsment
  • riportok, kimutatások értelmezése
  • aktív részvétel a bolt életében

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • nagyfokú Vezetői/Üzletvezetői tapasztalata van
  • értékesítési területen dolgozott
  • eredményorientált, határozott fellépésű, vevőközpontú
  • erős üzleti szemléletű
  • kreatív és sokoldalú vezető

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, értékesítési területen

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen, Hajdúszoboszló, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza, Nyírbátor

Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél jelentkezni, juttasd el fényképes önéletrajzod a burai.monika@partner.telekom.hu e-mail címre.