Partneri hirdetés

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnereinél!

Partner cég: Elastic ’91 kft.

Üzlet, helyszín: 6000 Kecskemét, Dunaföldvári út 2.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • panaszok, reklamációk kezelése

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • eredményorientált és dinamikus vagy
  • érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:

  • van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • magabiztosan beszélsz angol nyelven is

MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?

  • fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Nálunk a legmodernebb, élményt nyújtó játékos kiválasztási folyamaton mehetsz végig. Kíváncsi vagy?

Jelentkezz e-mailen a karrier@elastic91.hu címen.