Partneri hirdetés

Új kollégából vállalati értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Legyél Vállalati értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Partner cég: Elastic ’91 kft.

Üzlet, helyszín: 1203 Budapest, Kossuth Lajos utca 31. (Pesterzsébet)

Miért jó velünk dolgozni?

  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert.
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz.
  • Céges üdülőt, csapatépítő rendezvényeket, kedvező dolgozói tarifacsomagot biztosítunk.
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására.
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Téged keresünk, ha:

  • Rendkívüli munkabírással, kiemelkedő felelősségtudattal és terhelhetőséggel rendelkezel.
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség, stratégiai gondolkodás és pénzügyi érzékenység jellemez.
  • Képes vagy gyorsan alkalmazkodni, precízen és pontosan végzed a munkád.
  • Kreatív, jó szervező, felelősségtudatos, és proaktív személyiség vagy.
  • Sikerorientált és pozitív szemlélet, együttműködés jellemez.
  • Kiváló a szóbeli kommunikációs készséged (tiszta, artikulált beszéd) és a meggyőzőerőd.
  • Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered.
  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezel.

Feladatok, elvárások:

  • A T-Systems által meghatározott vállalati ügyfélkör bevételeinek növelése, igényeinek folyamatos kezelése, eredmény orientált értékesítés.
  • Magabiztos IT, TELCO ismeret.
  • Minőségi ügyfélélmény biztosítása.
  • Panaszok, reklamációk kezelése.
  • A napi munka mellett folyamatos ismeretfejlesztés és a telekommunikációs piac változásainak figyelemmel kísérése.
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód.
  • A felvétel feltétele a T-Systems jóváhagyása és szakmai oktatássorozaton való megfelelés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed küldd el fényképes önéletrajzod e-mailben a karrier@elastic91.hu címen.