Partneri hirdetés

Kábel tv, és optika szerelő szakembert keresünk

Partnercégünk: One-Telecom Kft.

Helyszín: Csongrád megye és Békés megye

A Magyar Telekom Nyrt. szerződött partnere munkatársakat keres csapatába. A One-Telecom Kft. 1996 óta van jelen a telekommunikációs területen, elsősorban kábeltévé, optikai, és réz hálózat üzemeltetéssel, hibaelhárítással, előfizetői bekapcsolásokkal, hálózattervezéssel és építéssel, illetve beruházásokkal foglalkozik.

Ha olyan ember vagy, aki szakirányú, vagy hasonló műszaki alapképzettséggel rendelkezel, ambiciózus vagy, jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok:

  • Előfizetői létesítési és hibajavítási, valamint hálózat karbantartás-javítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Ügyfél orientált hozzáállás
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, precizitás

Eőny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • A munkavégzéshez szükséges gépjármű, mobil kommunikációs eszközök, műszerek, szerszámok, illetve munkavédelmi eszközök, felszerelések
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Változó, de elsősorban Csongrád és Békés megye

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: aszokol@onetelecom.hu