Partneri hirdetés

Kábel tv és optika szerelő szakembert keresünk

Partnercégünk: Mészáros és Társa Elektronikai Kft.

Helyszín: Somogy és Zala megye

Pécsi székhelyű cégünk keres Somogy és Zala megyei munkavégzésre SAT-os, rezes és optikai hálózat szerelőket alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszonyban.

Ha olyan ember vagy, aki szakirányú, vagy hasonló műszaki alapképzettséggel rendelkezel, ambiciózus vagy, jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok:

  • Előfizetői létesítési és hibajavítási, valamint hálózat karbantartás-javítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Ügyfél orientált hozzáállás
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, precizitás
  • Hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Eőny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Tapasztalt gépjárművezető

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • A munkavégzéshez szükséges gépjármű, mobil kommunikációs eszközök, műszerek, szerszámok, illetve munkavédelmi eszközök, felszerelések
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Somogy és Zala megye

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: munka@mtelektronika.hu