Partneri hirdetés

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!

Legyél Telesales értékesítő a Telekom partnerénél a Tiszavirág Call Center Kft. - nél!

Kép leírása: Nem állok meg

Nem állok meg

Egyik legfontosabb irányelvünk:
A Telekom a legjobb hely arra, hogy megmutasd, mire vagy képes!

2020 a lehetőségek éve, gyere, dolgozz velünk Telesales értékesítőként szerződéses partnerünknél.

DEBRECEN, NYÍREGYHÁZA

A FELADATOK, AMELYEKET RÁD BÍZNÁNK:

  • Meglévő ügyfelek telefonon történő megkeresése a Telekom portfoliójában található mobil, vezetékes, illetve kiegészítő szolgáltatások ajánlataival értékesítési céllal.

MIT ADUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE?

  • Fix bér, alkalmazotti jogviszony.
  • Teljesítményhez kötött, átlag feletti extra jövedelem.
  • Kiszámítható, biztos munka.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Dinamikus, lelkes csapat, akikre mindig számíthatsz.
  • Stabil céges környezet.

TE VAGY AZ ÚJ CSAPATTAG, AMENNYIBEN:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Telemarketing vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod előnyt jelent.
  • Vannak felhasználói számítógépes ismereteid, és nem ijedsz meg a rendszeres használatától.
  • Nyitott vagy a legújabb digitális technológiák, szolgáltatások és eszközök megismerésére.
  • Kiváló a kommunikációskészséged.
  • Dinamikus, lelkes és ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel.

Ha magadra ismertél, jelentkezz és mutasd meg, mire vagy képes!

Várjuk fényképes önéletrajzod a korpas.zsolt@tiszaviragcc.hu címre.

Telekom partner