Technikai okok miatt a Facebook azonosítóval történő belépés átmenetileg nem lehetséges!
Kérjük, belépéshez használd hívószámodat, e-mail címedet vagy MT ügyfélazonosítódat.

Partneri hirdetés

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél telekommunikációs értékesítő munkatársként!
#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Legyél telekommunikációs értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Partner cég: LZJ-COM Kft.

Üzlet, helyszín: Sopron, Kőszegi út 5.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a Magyar Telekom szolgáltatásainak és termékeinek bemutatása, ajánlása és értékesítése
  • az ügyfelek napi szintű kiszolgálása
  • kiegészítő élmény alapú szolgáltatások bemutatása és értékesítése - adminisztratív feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • légy dinamikus és csapatjátékos
  • szeress versenyezni
  • legyen affinitásod a telekommunikációs eszközök iránt
  • érdeklődj az emberek iránt
  • légy precíz és ne riadj vissza a kihívásoktól

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Téged keresünk, ha kiválóan kommunikálsz, jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, és nincs számodra lehetetlen feladat! A munkád során mindig ügyfeleink álljanak a középpontban, de legyen értékesítési szemléleted. Legyél önálló, pontos és dinamikus! De sose hagyd otthon a vidámságodat, az egyéniségedet! Ami pedig a tudásodat illeti, rendelkezz minimum középfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • alkalmazotti munkaviszony
  • folyamatos szakmai támogatás
  • extra ösztönzők (gyártói tárgynyeremény, élményprogramok, utazás)

Fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet küldd az lzjkftsopron@gmail.com email címre!