Telekom Veszprém Férfi kézilabda csapat

A klub az elmúlt 20 évet figyelembe véve Magyarország legsikeresebb férfi kézilabda klubja, és az alábbi eredményekkel büszkélkedhet: 25x Magyar Bajnokság, 26x Magyar Kupa, 3x Magyar Szuperkupa győztes, 2x KEK győztes, 2x SEHA Liga győztes, 2x Bajnokok Ligája döntős, 2x KEK döntős, 2x Bajnokok Ligája elődöntős, 3x Bajnokok Ligája Final4 résztvevő, 19 veszprémi játékos volt az év játékosa, 10 veszprémi játékos került be az év európai álomcsapatába, 3 veszprémi játékos volt a Bajnokok Ligája gólkirálya – a klub felnőtt férfi csapata minden tekintetben Magyarország legeredményesebb férfi kézilabda klubja.

A folyamatosan erősödő alakulat a nemzetközi kupákban sikerrel szerepel, ma már kitűzött céljuk a Bajnokok Ligája négy közé kerülésen túl a sorozat megnyerése. A Telekom a Veszprém kézilabdacsapat névadó szponzora. A pénzügyi hozzájárulás mellett telekommunikációs szolgáltatásokkal és eszközökkel segítjük a csapat sikeres felkészülését a hazai és nemzetközi meccsekre.